Obszary działalności

Programowanie

programowanie O początku naszej działaności jest to główna domena. Tworzymy oprogramowanie dla wielu płaszczyzn czy systemów.

Internet

Zajmujemy się projektowaniem i wdrażaniem profesjonalnych stron internetowych dla firm, instytucji i osób prywatnych. Witryna www jest dzisiaj niezbędnym elementem promocji i obecności firmy na rynku. Powierzając nam zadanie jej stworzenia, masz pewność, że wejdziesz z sukcesem w świat Internetu.
Projektujemy sklepy internetowe, które generują sprzedaż i automatyzują pracę sprzedawców. Dla nas dobra strona internetowa to taka, która stanowi użyteczne narzędzie do komunikacji lokalnej i globalnej.

Oprogramowanie dedykowane

Tworzymy dedykowane aplikacje internetowe do obsługi klientów, baz produktów i usług, zamówień i innych rozwiązań webowych. Ich celem jest usprawnienie funkcjonowania firmy i poprawienie jej wydajności, co obniża koszty obsługi zarządzania klientem.

Usługi SaaS

SaaSSoftware as a Service (oprogramowanie jako usługa) – jeden z modeli chmury obliczeniowej, którym aplikacja jest przechowywana i wykonywana na komputerach dostawcy usługi i jest udostępniana użytkownikom przez Internet. Eliminuje to potrzebę instalacji i uruchamiania programu na komputerze klienta. Model SaaS przerzuca obowiązki instalacji, zarządzania, aktualizacji, pomocy technicznej z klienta na dostawcę usługi. W efekcie użytkownik oddaje kontrolę nad oprogramowaniem dostawcy i obowiązek zapewnienia ciągłości jego działania.
Istotą biznesową oprogramowania w modelu SaaS, decydującą o jej rosnącej popularności jest to, że użytkownik kupuje działające rozwiązanie o określonej funkcjonalności bez konieczności wchodzenia w zagadnienia związane z infrastrukturą informatyczną oraz zapleczem technicznym. W wielu przypadkach SaaS umożliwia dostęp do najnowszych technologii informatycznych bez długotrwałych wdrożeń i dużych inwestycji.

W tym modelu klient otrzymuje konkretne, potrzebne mu funkcje danego oprogramowania. Korzysta z takiego oprogramowania, jakiego potrzebuje. Nie interesuje go ani sprzęt ani środowisko pracy. Ma jedynie zapewniony dostęp do konkretnych, funkcjonalnych narzędzi – niekoniecznie połączonych ze sobą jednolitym interfejsem. Programy działają na serwerze dostawcy. Klient nie jest zmuszony nabywać na nie licencji.