Działając od 1992 roku zrealizowaliśmy cały szereg przeróżnych aplikacji w ramach wielu projektów.

Oprogramowanie desktop

Realizowane w Borland Pascal czy C++ spełniały swoje wymagania nadal pracując i przynosząc korzyści swoim użytkownikom.

Aplikacje tworzone dla użytkowników biurowych, dla przemysłu czy banków. W naszej historii tworzyliśmy specjalizowane aplikacje dla firm z przeróżnych branż. Oprogramowanie to wspomaga pracę obsługi automatyzując ją w znaczący sposób, przez co przyśpiesza w znaczący sposób czas realizacji poszczególnych zadań.

Oprogramowanie typu SaaS

Udostępniam cały szereg aplikacji realizowanych na naszych serverach z dostępem z każdego miejsca na świecie gdzie jest dostęp do Internetu.

Skrypty serwerowe

Niewątpliwą zaletą wykonywanych przez nas stron jest ich łatwa, intuicyjna późniejsza obsługa. Wszelkie dodatkowe treści mogą państwo wprowadzić sami, bez konieczności zatrudniania do tego drogiego personelu technicznego. Nasze strony oparte są o łatwy w obsłudze CMS, dają właścicielom lub innym upoważnionym osobom możliwość samodzielnego wprowadzania nowych treści i nanoszenia poprawek, bez angażowania specjalistów i ponoszenia dodatkowych kosztów. Nasze aplikacje są zoptymalizowane pod wyszukiwarki co umożliwia ich szybkie i bezproblemowe wypozycjonowanie.

Podstawowa obecność w sieci to Strona Wizytówkowa. Dla naszych klientów przygotowywujemy propozycje takiej strony biorąc pod uwagę nie tylko wygląd, poprawność ale i cel takiej strony. Odpowiednio do tego tworzymy stronę o wyglądzie odzwierciedlającym profil firmy.

Ostatnie realizacje